Šokio teatras DANSEMA: šokio spektaklis 0-3 metų vaikams MOZAIKA
Choreografė - Birutė Banevičiūtė.
Šokėjai: Agnė Ramanauskaitė, Marius Pinigis, Mantas Stabačinskas, Giedrė Subotinaitė.
Kompozitorė - Rasa Dikčienė.
Šviesų dailininkas - Aurelijus Davidavičius.
Dramaturgė-konsultantė - Ingrida Gerbutavičiūtė.
Kaip atrodo mažo vaiko aplinkinis pasaulis? Jis apvalus geltonas ar kampuotas mėlynas? O gal pailgas žalias, tuščiaviduris, bet minkštas?
Mažų vaikų aplinkinio pasaulio pažinimas prasideda nuo įvairių geometrinių formų (kubo, rutulio, kūgio) ir spalvų (žalios, raudonos, geltonos, mėlynos, oranžinės). Įvairias geometrines formas ir spalvas spektaklio kūrėjai dėlios tarsi mozaiką, virsdami vaikams atpažįstamomis daržovėmis – morka, pomidoru, agurku, o kartais neatpažįstamais grybais, vaisiais, gėlėmis. Keliaudami per atskirus vaiko raidos etapus, šokėjai tarsi vaikai iki vienerių metų šliaužios, ropos, spyruokliuos, eidami antruosius metus – plekšnos, eis, bėgs, o sulaukę trijų – šuoliuos, slapstysis ar suksis. Šiuos vaiko judesius ir judėjimą lydės specialiai šiam spektakliui sukurta muzika, parenkant aukštus, paprastus tokio amžiaus vaikams priimtinus garsus ir jų derinius.
„Mozaikoje“ mažieji žiūrovai nenuobodžiaus – čia bus kaitaliojamas žiūrėjimo veiksmas ir judesių atlikimas, žinant, jog tokio amžiaus vaikai dėmesį gali koncentruoti vos kelioms minutėms.
//Lithuanian Dance Scene 2012// Puzzle | Mozaika // Birutė Banevičiūtė
Spektaklis vyksta:
2016 m. lapkričio 12 d. 11 val. 00 min. (Bilietai išpirkti).
2016 m. lapkričio 12 d. 14 val. 30 min.
Bilietai: nuo 5.00 Eur. Bilietas reikalingas ir pačiam mažiausiam spektaklio žiūrovui. Bilietus platina Tiketa (pirkti internetu). Jeigu bilietų lieka, juos galima įsigyti 1 val. iki renginio menų spaustuvėje. Atkreipiame dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais.