Šokėjai ir choreografai kviečiami registruotis į dviejų savaičių kūrybines dirbtuves „Vasaros media studija“
2016-05-25
Jau aštuonioliktąjį kartą įvairių profesijų kino meno studentai, jaunieji profesionalai bei šokėjai ir choreografai kviečiami į dviejų savaičių kūrybines dirbtuves „Vasaros media studija“ (ang. „Summer Media Studio“), kurios prasidės 2016 m. birželio 20 d. ir truks iki liepos 2 d.
Į kūrybines dirbtuves „Vasaros media studija“ bus pakviesta daugiau nei 50 dalyvių iš skirtingų Europos šalių, taip pat profesionalūs dėstytojai iš Islandijos, Škotijos, Prancūzijos ir Lietuvos. Suformavę penkias tarptautines komandas ir padėdami dėstytojų profesionalų, dalyviai vystys eksperimentinių filmų idėjas, filmuos, montuos trumpametražius filmus, nuolat mokydamiesi suderinti kūrybines idėjas ir galimybes jas realizuoti. Dalyvių komandos susidės iš choreografų, režisierių, operatorių, garso režisierių, kompozitorių, montažo režisierių, aktorių-šokėjų bei prodiuserių.
Šių metų projekto tema – “Interaktyvus šokis kine”. Gilindamiesi į šokio ir kino kalbos kodus bei sąsajas, projekto dalyviai turės galimybę susipažinti su viena labiausiai stebinančių pastarųjų dienų technologijų „Papildyta realybe“ (ang. Augmented reality), kuri geba pateikti papildomus informacijos sluoksnius matomai realybei, kuriuos galima peržiūrėti monitoriuje ar išmaniajame įrenginyje.
Platesnę informaciją apie „Vasaros media studiją“, jos temą, dėstytojus bei registracijos formą rasite http://www.summermediastudio.lt/
„Vasaros media studijos“ organizatorius – Lietuvos muzikos ir teatro akademija.
Projektą remia Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos mokslo ir švietimo ministerija.
Projekto partneriai – „Audiovizualinių menų industrijos inkubatorius“ (AMII), Neringos savivaldybė, „Nidos Meno kolonija“ .