Naujasis Baltijos šokis'17 ieško savanorių!
2017-03-14
Kaip ir kiekvienais metais tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujajame Baltijos šokyje'17“, kuris vyks Vilniuje gegužės 11-21 dienomis, pasižymi intensyvia programa, įdomiais svečiais iš viso pasaulio.
Be savanorių pagalbos festivalis tiesiog neįsivaizduojamas. Tad kviečiame visus norinčius prisijungti prie NBŠ’17 savanorių komandos!
Savanoriavimo užduotys:
- rūpinimasis trupėmis, jų pasitikimas, išlydėjimas;
- tvarkos pasirodymų erdvėse priežiūra;
- grimerinių parengimas ir priežiūra;
- plakatų, skrajučių, pakvietimų išnešiojimas;
- uždarymo vakaro parengimas ir tvarkos jo metu priežiūra;
- bilietų tikrinimas;
- programėlių dalinimas;
- pagalba ofise;
- festivalio užkulisių filmavimas, fotografavimas, aprašymas;
- geras laiko leidimas kartu iki festivalio ir jo metu;
- kt.
Jūsų laukia 10 neužmirštamų dienų, kupinų juoko, naujų patyrimų, mokymosi, nepakartojamų žmonių, šypsenų ir žinoma – ŠOKIO!
Kviečiame registruotis užpildant FORMĄ iki balandžio 1 dienos.
Festivalio datos: 2017 m. gegužės 12-20 d.
Lietuvos šokio informacijos centro ir „Vilniaus festivalių“ rengiamas tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ – didžiausias tokio pobūdžio renginys Baltijos šalyse. Jau beveik dvidešimt metų rengiamas festivalis tapo neatsiejama Vilniaus kultūrinio gyvenimo dalimi ir kasmet Lietuvos visuomenei suteikia galimybę pažinti šalies ir pasaulines šokio tendencijas. Nuo 1997 m. festivalio rengėjai šalies publikai jau pristatė trupes iš visų Šiaurės ir Baltijos šalių, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Belgijos, Izraelio, Kanados, Slovėnijos, Serbijos, Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano, Lenkijos, Šveicarijos, Graikijos, ir Senegalo. Iš viso „Naujajame Baltijos šokyje“ dalyvavo 170 trupių iš 25 pasaulio valstybių, kurios parodė 330 šokio spektaklių. Festivalio rengėjai džiaugiasi savo programoje galėję pristatyti tokias trupes kaip „La La La Human Steps“ (Kanada), „Cullbergballet“ (Švedija), „Aterballetto“ (Italija), „Kibbutz“ šokio trupė (Izraelis), Russello Maliphanto trupė (Jungtinė Karalystė), Lotaringijos baletas (Prancūzija), Danish Dance Theate (Danija) ir kitas.
Pagrindiniai festivalio tikslai – supažindinti Lietuvos žiūrovus su šiuolaikinio šokio procesu, vykstančiu mūsų šalyje ir užsienyje, parodyti jo raidos kryptis, taip pat skatinti Lietuvos choreografus ieškoti naujų idėjų ir raiškos priemonių, daryti įtaką lietuvių šiuolaikinio šokio plėtrai ir įvairovei. Todėl „Naujajame Baltijos šokyje“ greta jau pripažintų ir visame pasaulyje garsių šokio menininkų darbų galima išvysti pradedančiųjų šokio kūrėjų spektaklius ir eksperimentus. Vienas iš pagrindinių festivalio principų – pristatyti naujausius šokio spektaklius, tačiau jo metu taip pat rodomi ir eskizai bei priešpremjeriniai spektakliai. „Naujasis Baltijos šokis“ kasmet šalies publikai ir svečiams pristato ir naujausių lietuvių choreografų darbų programą.