keðjaVilnius‘16: Šokio teatras AIROS, Melancholijos bokštai
šokio spektaklis
Choreografija - Aira Naginevičiūtė
Dramaturgė - Gabrielė Labanauskaitė
Kompozitorius - Vladas Dieninis
Scenografas - Arūnas Adomaitis
Trukmė: 40 min
„Melancholijos bokštai“ - tai poezijos, šokio bei muzikos junginys. Šis tarpdisciplinis šokio projektas tyrinėja būsenas, kuriose išgyvenami paribiai – vienatvės ir naujų erdvėlaikių suvokimas. Šiose būsenose medituojamas rūkas, mirštama ir atgimstama kitokiu pavidalu, pasineriama į susimąstymus apie save patį, pasaulį ir egzistencinę tuštumą. Sykiu – tai šiuolaikinio šokio spektaklis, kuriame kiekvienas stato savo interpretacijos bokštus.
„Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė choreografė ir režisierė Aira Naginevičiūtė jau ne pirmą kartą bendradarbiauja su dramaturge Gabriele Labanauskaite ir kompozitoriumi Vladu Dieniniu, sudarančiais audiovizualinės poezijos grupės „Avaspo“ branduolį. Įvairiausių stilių muziką bei tarpdisciplinius menus jungianti grupė „Avaspo“ kartu su scenografu Arūnu Adomaičiu ir šokėjomis Goda Laurinavičiūte bei Greta Grinevičiūtė sudaro kūrybinę komandą, dėliojančią judesio, teksto ir garso elementus į vientisą šokio spektaklio mozaiką.
Projekto iniciatoriai „Kauno menininkų namai“, šokio teatras „AIROS“, audiovizualinės poezijos grupė „AVaspo“.
Spalio 15d. spektaklis yra Šiaurės ir Baltijos šalių šiuolaikinio šokio tinklo keðja suvažiavimo, organizuojamo Šiuolaikinio šokio asociacijos, dalis. DAUGIAU INFORMACIJOS.