AURA 26 | KHAMBATTA ŠOKIO TRUPĖ | JAV
I DALIS | LEMTIES AUKOS
Choreografija: Cyrus Khambatta
Šokėjai: Ellen Cooper, CarliAnn Forthun, Ethan Rome ir Meredith Sallee
Muzika: Nuvole Bianche, Ludovico Einaudi, H.U.V.A. Network
Šviesos: Sara Torres
Kostiumai: Ellen Cooper ir Cyrus Khambatta
Trukmė: 35 min.
Premjera Europoje: 2016 m.
II DALIS | TIESA IR IŠDAVYSTĖ
Choreografija: Cyrus Khambatta
Šokėjai: Ellen Cooper, CarliAnn Forthun, Ethan Rome, Meredith Sallee ir Sean Tomerlin.
Muzika: Hauschka, Julia Kent, Lars Horntveth
Trukmė: 35 min.
Premjera: 2013 m.
Casualties of Fate
I DALIS | LEMTIES AUKOS
„Lemties aukos“ – tai ketvirtasis iš serijos dešimties darbų, sukurtų pamečiui. Per eilę metų gimė „Dekalogas“, iš įvairių požiūrio taškų tyrinėjantis mūsų laikmečio psichologines problemas.
Spektaklyje gilinamasi į mūsų susireikšminimą ir tariamą galią, kaip būdą pridengti mūsų tuštybę ir menkumą. Ką mes slepiame ir kas atskleidžiama, kai dematerializuojasi mūsų neurotiškos pastangos suvaldyti savo likimus?
II DALIS | TIESA IR IŠDAVYSTĖ
„Tiesa ir išdavystė“ yra pirmasis „Dekalogo“ darbas. Spektaklis gilinasi į išdavystės momentą, kuomet mes stojame į akistatą su savo prielaidomis apie tiesą – tokią, kokios įsikibę laikomės.
Išskirtinai fiziškas, kupinas greitų judesių ir sekundinio skaičiavimo, šokis audžia užburiančią sakmę apie saugumo ieškojimą kito akyse.
„...hipnotizuojantis kūrinys kalba apie bendravimą, pažeidžiamumą ir žmonių interakciją. Penki basi, juodai apsirengę šokėjai siūbuoja, išsiriečia ar rieda grindimis. Jų įtampa apčiuopiama, paprasti prisilietimai – pripildyti elektros. Kiekvienas judesys maksimaliai ištęstas, grakščiai pereinantis į naują.“
/ The Stranger /
Spektaklių rėmėjai:
Sietlo Menų ir kultūros reikalų biuras, „4 Culture“, „Raynier“ fondas, Glenn H. Kawasaki fondas, Paul G Allen šeimos fondas ir individualūs rėmėjai.
Nuotrauka: Jump Ale
KHAMBATTA ŠOKIO TRUPĖ
„Pripažinta dėl savo sekundinio tikslumo, novatoriškų partnerysčių ir atletiško judesio, Khambatta šokio trupė nagrinėja emociškai rezonansines temas, persmelktas psichologinių pustonių. Trupės darbai vertinami kaip „brandūs, sudėtingi ir preciziški.“
/ The Stranger /
Cyrusas Khambatta (JAV) šokio trupę „Khambatta“ įkūrė prieš 26 metus, studijuodamas Niujorko universitete. Įsikūrę Sietle ir nuo 2001 m. tapę tarptautine gastroliuojančia šokio trupe, savo darbus jau yra pristatę tokiuose festivaliuose ir scenose kaip Spoleto festivalis JAV, „Dias de Dansa“ / GREC festivalis Barselonoje, Nacionalinis scenos menų centras Mumbajuje, tarptautiniai Vankuverio ir San Francisko šokio festivaliai ir daugelis kitų.
Choreografo Cyruso Khambattos darbai apkeliavo JAV, Europą, Rusiją, Lotynų Ameriką, Meksiką, Kanadą, Indiją, jis yra gavęs daugybę užsakymų iš JAV ir užsienio teatrų. Pelnęs daugelį apdovanojimų, C. Khambatta šiuo metu yra Sietlo tarptautinio šokio festivalio meno vadovas. Šiais metais Kauno šokio teatras „Aura“ minėtame festivalyje rodė spektaklį „Godos“.
khambattadance.org
BILIETAI
BILIETUS PLATINA:
Nacionalinis Kauno dramos teatras (Laisvės al. 71): čia galima įsigyti bilietus tik į šiame teatre vyksiančius pasirodymus.
Kauno šokio teatras „Aura“ (M. Daukšos g. 30A): čia galima įsigyti bilietus į visus festivalio renginius.
Nuo rugsėjo 27 d. bilietus į visus festivalio renginius galima įsigyti Kauno „Pienocentro“ rūmuose (Laisvės al. 55).
ABONEMENTAI
Vardinis festivalio abonementas – 90 eurų.
Abonementas šokio profesionalams, studentams, senjorams, neįgaliesiams – 70 eurų.
Galioja į visus festivalio renginius, išskyrus 4 x 4: šokio ekskursiją tarpukario Kaune ir spektaklį vaikams „Baltoji lopšinė“.
Abonementą galima įsigyti tik Kauno šokio teatre „Aura“. Abonementų kiekis ribotas, nuo rugsėjo 23 d. abonementas brangs.
TAIKOMOS NUOLAIDOS:
30 % nuolaida – šokio profesionalams, moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems (1 bilietui, pateikus pažymėjimą),
20 % nuolaida – „Tiketos“ klubo nariams, perkant „Tiketa“ kasose (1 bilietui),
20 % nuolaida – „Daily card“ kortelės turėtojams (1 bilietui, pateikus galiojančią kortelę)
Speciali nuolaida VDU studentams („Auros“ kasoje pateikus pažymėjimą), bilietas į VDU didžiojoje salėje vyksiančius spektaklius – 5 eurai.
Išankstiniai bilietai pigesni, bilietai brangs nuo rugsėjo 23 d.