Atvirų durų diena LMTA. Lietuvos muzikos ir teatro akademija 2014 m. kviečia stoti į bakalauro Vaidyba II (Šiuolaikinis šokis) studijų programos antrą kursą
Lietuvos muzikos ir teatro akademija 2014 m. kviečia stoti į bakalauro Vaidyba II (Šiuolaikinis šokis) studijų programos antrą kursą.

Kovo 22 d., šeštadienis, ATVIRŲ DURŲ DIENA. Nemokamos konsultacijos

11 val. – bendras susitikimas LMTA II-uose rūmuose (Tilto g. 16, Kamerinė salė)
12 val. – susitikimas Teatro ir kino fakultete (T. Kosciuškos g. 12, 5311 aud.).
Dalyvauja A. Naginevičiūtė ir R. Lelytė.

Ateik, jei nori šokti, svajoji šokti, gali šokti!

Bakalauro studijų metu studentams suteikiamos šiuolaikinio šokio technikos, improvizacijos, kompozicijos, kontaktinės improvizacijos, baleto technikos, vaidybos, scenos kalbos, balso ir judesio koordinacijos, scenos kalbos įgūdžių, šokio ir kitų scenos menų istorijos, teorijos ir analizės žinios. Baigę studijas absloventai gali dirbti profesionaliais šiuolaikinio šokio atlikėjais ir/arba kūrėjais šokio trupėse, teatruose, dalyvauti meno projektuose Lietuvoje ar užsienyje arba įkurti savo šokio teatrą.
Priėmimas vykdomas LMTA nustatyta vidine tvarka tik į mokamas vietas. Kurso vadovė – doc. Aira Naginevičiūtė. Detali informacija apie stojamuosius egzaminus (trys turai, šokio, vaidybos, kompozicijos ir improvizacijos užduotys, motyvacinis laiškas ir pašnekesys) bus teikiama LMTA atvirų durų dieną.
Balandžio 26 d., šeštadienis, 11 val. Mokama konsultacija
11 val. – susitikimas Teatro ir kino fakultete (T. Kosciuškos g. 12, 5311 aud.).
Dalyvauja A. Naginevičiūtė ir R. Lelytė.
Gegužės 31 d., šeštadienis, Mokama konsultacija
11 val. – susitikimas Teatro ir kino fakultete (T. Kosciuškos g. 12, 5311 aud.).
Dalyvauja A. Naginevičiūtė ir R. Lelytė.
Į mokamas konsultacijas būtina registracija