Vyčio Jankausko šokio teatras pristato: Šiuolaikinio šokio technikos ir Partnering seminaras su Evangelos Poulinas
2015-10-22
Choreografas, šokėjas, šokio mokytojas Evangelos Poulinas šokio mokėsi Valstybinėje Atėnų šokio akademijoje, kur studijų metu šoko Wim Vandekeybus, Jasmin Vardimon, Pascal Rioult, Martha Graham, Jose Limon ir kitų choreografų kūrinius. 2004 m. Evangelos tapo Valstybinio Šiaurės Graikijos teatro nariu, kuriame dalyvavo naujuose Konstantinos Rigos ir Nigel Charnock pastatymuose. Vėliau įgijo šokio magistro laipsnį Niujorko universitete. Nuo 2007 metų tapo Valstybinio Kaselio teatro kviestiniu šokėju ir nuo to laiko intensyviai bendradarbiauja su choreografu Johannes Wieland kaip šokėjas, video montuotojas, choreografo asistentas.
Taip pat dirbo trupėse Compagnie Linga (Šveicarija), Marcel Leemann Physical Dance, Valstybiniame Oldenburgo teatre. Pastaruosius kelerius metus Evangelos veda šokio seminarus Vokietijoje, Lenkijoje. Graikijoje, Šveicarijoje ir Švedijoje. Nuo 2010 metų organizuoja šokio festivalį „One small step“ Graikijoje, Korfu.
Steven Schreiber nuotrauka
Šiuolaikinio šokio technika
Pamoka prasideda apšilimo bei tempimo pratimais, tęsiama per judesio junginius ant žemės ir vystoma iki fiziškai intensyvių bei dinamiškų frazių. Mes tyrinėsime kūno judėjimo būdus, kad galėtume efektyviau, greičiau ir sklandžiau kilti bei leistis ant žemės. Išnaudosime gravitaciją ir grindis kaip šokio partnerius, kurie suteikia galimybę judėti praradus pusiausvyrą ir pakilti aukštais šuoliais. Pamokos dalyviai skatinami rizikuoti ir tyrinėti savo fiziškumą, išnaudoti savo stipriąsias puses bei treniruoti silpnąsias.
Partnering (šokis su partneriu)
Šokti su kitais žmonėmis yra nuostabu. Šiame seminare tyrinėsime būdus, kaip pagerinti mūsų kūnišką sąmoningumą ryšyje su partneriu. Pamokas pradėsime gerai apšildami viso kūno sąnarius bei raumenis ir atlikdami įvairius pratimus, padedančius pažinti mūsų šokio partnerį. Pažinti savo partnerio kūną yra būtina tam, kad vėliau galėtume patikėti savo svorį, save atiduoti į kito žmogaus rankas. Šokiui su partneriu itin svarbu sustiprėti. Pradėdami nuo paprastų pratimų – kaip atiduoti ir priimti svorį bei judėti dviese ar nedidelėmis grupėmis – tęsime atlikdami sudėtingesnius akrobatinius pratimus, kurie galiausiai išsivystys į pagrindinį pamokos šokio junginį su partneriu.
Programa:
2015 m. lapkričio 29 – gruodžio 2 d. (sekmadienis – trečiadienis).
Menų spaustuvėje (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius), III studija.
14.00-15.30 Šiuolaikinio šokio technika A lygis.
15:45-17:15 Partnering A lygis (gali būti daroma išimtis labiau patyrusiems B lygio šokėjams).
17:30-19:00 Šiuolaikinio šokio technika B lygis.
Pamokų lygiai:
A lygis - profesionalūs šokėjai bei paskutinių kursų šokio specialybių studentai.
B lygis - turintys ne mažiau kaip 1 metų šiuolaikinio šokio patirtį.
Seminaro kaina:
1 kursas Šiuolaikinio šokio technika arba Partnering (4 pamokos) - 35 €.
2 kursai Šiuolaikinio šokio technika ir Partnering (8 pamokos) - 62 €.
1 pamoka - 10 € (tik esant laisvų vietų).
Nuolaidos:
Studentams, moksleiviams – 20%.
Šokio specialybių studentams ir ŠŠA nariams – 30%.
Dalyvių skaičius ribotas, todėl prašome registruotis iki lapkričio 22d. užpildant registracijos formą ir susipažinti su seminaro taisyklėmis.
Daugiau informacijos seminarai@vytisdc.lt, tel. 8 675 90206.
Seminaro organizatorius – Vyčio Jankausko šokio teatras.
Šokio seminarų ciklą remia – Kultūros rėmimo fondas.
Partneris – Menų spaustuvė.