W(o)men. PREMJERA!

Spektaklis vyks:

2013 Gruodžio 19 d. 19:00
2013 Gruodžio 20 d. 19:00 - bilietų nebėra
Menų spaustuvės Juodoji salė (Šiltadaržio 6, Vilnius)
Choreografija: Jérôme Meyer (Šveicarija)
Šokėjai: Agnė Ramanauskaitė, Airida Gudaitė, Ieva Navickaitė ir Mantas Stabačinskas
Kompozitorė: Rita Mačiliūnaitė
Kostiumai ir scenografija: Simona Biekšaitė
Šviesų dailininkas: Povilas Laurinaitis
„W(o)men“ – bendras Menų spaustuvės ir šveicarų kilmės choreografo J.Meyer darbas.
Partneris - Korzo productions.
Šokio spektaklio ištrauka buvo parodyta 2012 metais, bendro Menų spaustuvės ir Korzo teatro (Haga) projekto NL/dance/LT metu.
Sulaukus teigiamų kritikų ir žiūrovų vertinimų, Menų spaustuvė pakvietė žymųjį choreografą tęsti darbus Vilniuje ir pastatyti pilną šokio spektaklį.
Džiaugiamės, kad ir pačiam J.Meyer patiko dirbti Lietuvoje, su mūsų šalies talentingais šokėjais ir jis su mielu noru sutiko pristatyti naujausią savo premjerą „W(o)men“ būtent Vilniuje.
Tiesa, būsimasis šokio spektaklis skirsis nuo rodyto eskizo, šalia šokėjų moterų, vaidmenį atliks ir atrankoje pastebėtas Mantas Stabačinskas.
Darbus, kuriant šį spektaklį, tęsia kompozitorė Rita Mačiliūnaitė ir scenografė Simona Biekšaitė.
Jérôme’as Meyeris (Šveicarija) yra nepriklausomas choreografas, gyvenantis ir dirbantis Nyderlanduose. Jis studijavo Ženevoje ir Miunchene. Pradėjo šokti „Scapino Ballet“, vėliau buvo Ženevos baleto trupės narys, tai pat šoko garsiuosiuose „Batsheva“ šokio trupėje (Izraelis) ir Nyderlandų šokio teatre 1 („Nederlands Dans Theater 1“). Jis atliko solines partijas Williamo Forsythe’o, Wimo Vandekeybuso, Matso Eko, Johno Neumeierio ir José Limono šokio spektakliuose. J. Meyeris taip pat kūrė choreografiją spektakliams Filadelfijoje (JAV), Hagoje, Ženevoje.
Daugiau informacijos: www.menuspaustuve.lt
Bilietai: 30 Lt
Bilietai Tiketos kasose ir internetu Tiketa.lt