Šokio ir cirko spektaklio „Kalbėk man turguje“
Projekto vadovė, choreografė, šokėja - Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė
Choreografė, šokėja - Agnija Šeiko
Choreografas, šokėjas - Petras Lisauskas
Cirko artistas - Konstantinas Kosovec
Jaunieji šokėjai: Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos šiuolaikinio šokio specializacijos mokiniai, Kauno choreografijos mokyklos moksleiviai
Kompozitorius - Saulius Petreikis,
Šviesų dailininkas Vladas Šerstabojevas.
Įtraukiantis, netikėtas, netradicinis… Šiame pasirodyme galima tikėtis visko: ir šokio, ir teatro, ir cirko, ir akrobatikos! Jame nuotaikingai nostalgiška kūno ir muzikos kalba pasakojama meilės bei neapykantos istorijos. Spektaklio sumanytojos – Lietuvoje ir tarptautiniu mastu pripažintos choreografės Lina Puodžiukaitė – Lanauskienė ir Agnija Šeiko – Sarulienė.
Abi menininkės vysto aktyvią tarptautinę projektinę veiklą, yra įvairių, netikėtais sprendimais paremtų, spektaklių kūrėjos. Tad ir šį kartą ryžosi priimti festivalio meno vadovės Inos Pukelytės pasiūlymą ir pasirodymą sukurti specialiai pritaikytą mėsos halės erdvei.
„Spektaklyje kalbame ne apie eilinę turgaus dieną, o apie tai, kas vyksta, kai durys užsidaro: kuomet atgimsta kitas pasaulis ir prisiminimai, pokalbių nuotrupos ir įvairios istorijos. Pasirodymas užpildytas garsais, jausmais ir mintimis, kylančiomis dalyvaujant turgaus gyvenime“, – pasakoja Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė.
Spektaklyje dalyvauja šokėjas Petras Lisauskas (Auksinio scenos kryžiaus nominantas, Lietuvos kino apdovanojimo „Sidabrinė gervė“ ir Kultūros ministerijos Jaunojo kūrėjo premijos laureatas ), jauna cirko žvaigždė Konstantinas Kosovecas. Taip pat galima išvysti ir Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos šiuolaikinio šokio specializacijos šokėjus, kurie yra pasirodę ne viename naujojo Baltijos šokio festivalyje, o šiuo metu ruošiasi gastrolėms teatro festivalyje Euro-Szene Leipzig.
BILIETŲ KAINOS:
1 bilietas – 8 Eur.
2 bilietai – 14 Eur.