Šokio teatras DANSEMA. Šiuolaikinio šokio spektaklis 0-3 metų vaikams „MOZAIKA“
Choreografė - Birutė Banevičiūtė.
Šokėjai: Agnė Ramanauskaitė, Marius Pinigis, Mantas Stabačinskas, Giedrė Subotinaitė.
Kompozitorė - Rasa Dikčienė.
Šviesų dailininkas - Aurelijus Davidavičius.
Dramaturgė-konsultantė - Ingrida Gerbutavičiūtė.
Šokio teatras DANSEMA
Spektaklio trukmė: 35 min. + 15 min. po spektaklio mažieji kviečiami pažaisti su šokėjais.
RENGINYS VYKSTA:
2016 Spalio 02 d. 11:00
2016 Spalio 02 d. 14:30
Kaip atrodo mažo vaiko aplinkinis pasaulis? Jis apvalus geltonas ar kampuotas mėlynas? O gal pailgas žalias, tuščiaviduris, bet minkštas?
Mažų vaikų aplinkinio pasaulio pažinimas prasideda nuo įvairių geometrinių formų (kubo, rutulio, kūgio) ir spalvų (žalios, raudonos, geltonos, mėlynos, oranžinės). Įvairias geometrines formas ir spalvas spektaklio kūrėjai dėlios tarsi mozaiką, virsdami vaikams atpažįstamomis daržovėmis – morka, pomidoru, agurku, o kartais neatpažįstamais grybais, vaisiais, gėlėmis. Keliaudami per atskirus vaiko raidos etapus, šokėjai tarsi vaikai iki vienerių metų šliaužios, ropos, spyruokliuos, eidami antruosius metus – plekšnos, eis, bėgs, o sulaukę trijų – šuoliuos, slapstysis ar suksis. Šiuos vaiko judesius ir judėjimą lydės specialiai šiam spektakliui sukurta muzika, parenkant aukštus, paprastus tokio amžiaus vaikams priimtinus garsus ir jų derinius.
//Lithuanian Dance Scene 2012// Puzzle | Mozaika // Birutė Banevičiūtė
„Mozaikoje“ mažieji žiūrovai nenuobodžiaus – čia bus kaitaliojamas žiūrėjimo veiksmas ir judesių atlikimas, žinant, jog tokio amžiaus vaikai dėmesį gali koncentruoti vos kelioms minutėms.
Šokio spektaklis vyksta Menų spaustuvės juodojoje salėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius):
2016 m. spalio 2 d. 11:00
2016 m. spalio 2 d. 14:30
Bilieto kaina: 4 Eur. Bilietas reikalingas ir pačiam mažiausiam spektaklio žiūrovui. Bilietus platina Bilietai.lt. Likę bilietai 1 val. iki renginio menų spaustuvėje. Atkreipiame dėmesį: Menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais.