Šelteris pristato: Šokio solo vakaras
Mrs. Goody
"Goody - tai, kas yra ypatingai patrauklu ir malonu (gali būti saldainiukas, pyragėlis), taip pat archajiškas kreipinys, kuris yra adresuojamas žemesnio rango vedusiai moteriai.
Esu jauna mergina. Vartau mados žurnalus, stebiu politines akcijas, klausau inspiruojančias sėkmingų moterų istorijas, skaitau apie pagrobtas, išprievartautas, parduotas, nužudytas moteris (moteris, kurioms nepasisekė). Prisimenu vaikystę, kai sakydavo "Muša - reiškiasi myli". Iškyla daug klausimų : Ar moteris turi paklusti vyrui? Kokia yra moters pozicija? Kodėl smurtas šeimoje tapo norma? Kur yra moters nuolankumo ribos?"
Choreografija ir atlikimas : Valerija Gneuševa
Trukmė: 10 min.
---
Agnes. First part. Act one.
“Susitikti, nepratarti nė žodžio, nenuleisti akių nuo vienas kito - tai pagrindiniai elementai, kurie sukelia jausmus tavo kūne, mintyse ir pasąmonėje. Tai tikrais, neišgalvotais išgyvenimais ir patyrimais pagrįstas stand up performansas, kuris priverčia žengti žingsnį iš savo komforto zonos, į sritį kuri dar man, kaip atlikėjui ir kūrėjui nėra ištirta ir išnagrinėta. Tad tai eksperimentas link man naujos pasirodymo rūšies.”
Performansas “Agnes. Pirma dalis. Pirmas veiksmas” (isp. Ines. Primera parte. Acto uno.) skirtas Meksikoje kuriančiai ir gyvenančiai menininkei, šokėjai, performerei Ines Herrera Campa.
Idėja, atlikimas – Paulius Prievelis
Muzika – Michelle Gurevich; Poni Hoax & Olga Kouklaki
Šviesų dailė – Viktorija Janulytė ir Paulius Prievelis
Trukmė : 30 min.
---
ĮĖJIMAS LAISVAS