experimental šokio spektaklis STATE OF FLOW: IDENTITY
Idėjos autorė ir choreografė - Agata Pečiul (bendradarbiaujant su šokėjais)
Konsultantas - Jevgenij Tichonov
Šoka: Greta Lukošiūtė, Karolina Auglytė, Gintarė Šulčiūtė, Giedrė Stankevičiūtė, Aura Skulskytė
Kostiumų dailininkė - Ugnė Smalskytė
Muziką gros - Jevgenij „DJ RusDawg“ Sizych
Šviesų dailininkas - Dainius Urbonis
Trukmė - 60 min.
Organizatorius VšĮ Atvira meno erdvė, Freedom of Movement - FOM
Nuotraukų autorė: Laura Vansevičienė
Ar kada teko išgyventi akimirką, kai, regis, dingsta praeitis ir ateitis, išnyksta erdvė ir laikas, pasilieka tik „čia ir dabar“? Taip, tai akimirka, kuri išlaisvina. Visa savo esybe pasineri į dabarties momentą, ištirpsta ribos tarp tavęs ir aplinkinio pasaulio, viskas susilieja į viena… ir tiesiog leidi tėkmei (flow) tave vesti. Flow yra visur. Muzikoje. Judesyje. Gamtoje. Kūne. Gyvenime.
State of flow – tai experimental šokio spektaklis. Jame išryškėja identiteto paieška ir asmenybės augimo kelionė per visus 4 state of flow etapus: struggle stage, release stage, state of flow ir recovery stage. Tai rezultatas ir procesas viename. Scenoje kiekvienas šokėjas siekia pažadinti sąmoningumą judesyje, atverti naujas judėjimo galimybes, reflektuoti savo pojūčius ir realiu laiku dalintis savo patyrimu su esančiais šalia.
Šiame experimental šokio pasirodyme elektroninės muzikos skambesys susipina su daugybe skirtingų šokių stilių: hiphopu, šiuolaikiniu šokiu, poppingu, vogue. Čia kiekvienas judesys yra išjaustas, išieškotas ir tikras.
Prisilieskite prie istorijos apie žmogų, kuris pavargo nuo nuolatinio skubėjimo ir streso. Jis nebenori gyventi visuomenės diktuojamu ritmu: atrodyti ir veikti pagal standartus, mokytis, dirbti ir ilsėtis pagal nustatytas taisykles. Tai žmogus, kuris nuolat ieško. Kuris save pameta, tikėdamasis atrasti. Pasiruoškite nustebti: gali būti, kad jis neįtikėtinai panašus į jus.
Bilietai: nuo 10-12eur. Bilietai Tiketos kasose. Atkreipkite dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais.