Vilma Pitrinaitė, Šokio teatras AURA. Šokio spektaklis „PANDORA". PREMJERA!
Choreografija ir režisūra - Vilma Pitrinaitė.
Šokėjai: Niels Claes(Belgija), Oksana Griaznova (Lietuva), Gyeong Jin Lee (P.Korėja), Omer Lavie (Izraelis), Paulius Prievelis(Lietuva).
Muzika ir atlikimas - Arūnas Periokas, Mindaugas Borisa.
Įvaizdžio dizainas - Indrė Mikelaitytė.
"Iš kvailo senojo ir nuožmaus ateities pasaulio liko tavo grožis. Tu nenustojai būti vaiku, kvailu kaip senovė, žiauriu kaip ateitis, o tarp tavęs ir tavo grožio, kuriuo naudojosi galingieji, smelkėsi kvaila ir žiauri dabartis. Tu visada jį dėvėjai kaip šypseną tarp ašarų (...) Tavo grožis, pergyvenęs senovę, atpirktas ateities, persmelktas dabarties, tapo baisiu blogiu. Ir dabar vyresni broliai pagaliau atsisuka, akimirką sustoję savo prakeiktuose žaidimuose, palikę savo nesibaigiančias pramogas, ir klausia savęs: „Ar gali būti, kad ji mums parodė kelią?“
Pagal Piero Paolo Pasolini filmą „Įniršis“ („La Rabbia“)".
"Šis spektaklis – tai nerimastingas ir bebaimis žaidimas su destrukcija. Mes sunkte persisunkę tuo veržliu, save ginančiu, šleikčiu ir nuostabiai dievišku įkarščiu kuris yra gyvos lastęlės prigimtis su joje užprogramuota jos pačios destrukcija. Ir ko čia bijot - juk kiekvienai ląstelei teks sugrįžti į pirmpradį chaosą iš kurio ji sukurta. Taigi tarsi dievai, kuriame ir griauname kūnų konsteliacijas. Žaidžiame su fikcijomis, ženklais ir simboliais, praeities pasaulio svajonėmis, nes nenorime kad mums kurtų mitus, norime patys juos susikurti" (Vilma Pitrinaitė).
Šokio teatras AURA platforma "Ant AUROS batuto" sukurta siekiant suteikti jauniems choreografams galimybes dirbti su šokio teatro AURA trupe. Batutas - tai antras reikšmingas šuolis šokėjo biografijoje, simbolizuojantis savarankiško kūrėjo pasaulį, kuriame vizijos materializuojasi kitų atlikėjų kūnuose.
Vilma Pitrinaitė - buvusi šokio teatro AURA šokėja prieš dešimtmetį išvykusi į Prancūziją studijuoti šokio Choreografijos plėtros centre Tulūzoje ir Mathilde‘os Monnier vadovaujamame Nacionaliniame choreografijos centre Monpeljė. Vėliau V. Pitrimaitė tęsė studijas Nacionalinėje Strasbūro teatro mokykloje, 2010 m. sukūrė spektaklį "Mis Lietuva". Šokėja ir choreografė dirbo su trupe „la Zampa“, Mitios Fedotenko trupe „Autre Mina“, François Verret, Karine‘os Ponties trupe „Dame de Pic“, Philippe‘u Grandrieux. Šiuo metu menininkė gyvena ir kuria Belgijoje.
Informacija apie bilietus:
Bilieto kaina - 10 eurų,
Moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems - 7 eurai,
Šokio profesionalams, šokio studijos AURA šokėjams - 5 eurai.
Bilietus platina Kauno šokio teatras "AURA" (kasos darbo laikas I-V, 10-18 val.).
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.
Daugiau informacijos apie bilietus:
el. paštu vadyba@aura.lt, tel. +370 614 24277.