AURA 26 | DJAHEL VINAVER | MEKSIKA
ŽALIOJI
Nuotrauka: Sebastián-Kunold
Choreografija ir atlikimas: Djahel Vinaver
Kompozitorius ir muzika gyvai: Joaquín López „Chas“
Trukmė: 60 min.
Premjera: 2012
N-13
„Žalioji“ (isp. La dama de verde) – vieno veiksmo monospektaklis, atliekamas Djahel Vinaver ir kompozitoriaus Joaquíno Lópezo “Chas”. Šokėja ir aktorė D. Vinaver įkūnija „Žaliąją“ – sudėtingą personą, kupiną prieštaringo moteriškumo. Scenoje sutiksime nusivylusią senmergę, elgetą, sofistikuotą intelektualę, viltingą nuotaką ir svajoklę mergaitę. Personažai piešiami turtingomis spalvų, gestų, žodžių ir objektų kombinacijomis. Specialiai spektakliui sukurti garsai ir muzika yra gyvai atliekami scenoje paties kompozitoriaus Joaquíno Lópezo „Chas“.
Nuo 2012 m. šis meksikiečių spektaklis jau apkeliavo Kostą Riką, Argentiną ir daugybę Meksikos scenų.
APIE KŪRYBINĘ KOMANDĄ
Djahel Vinaver – meksikietė šokėja ir choreografė, studijavusi šiuolaikinį ir Indijos šokį. Šokusi butoh su Natsu Nakajima, apdovanota ir pripažinta Meksikoje.
Joaquínas Lópezas „Chas“ kuria muzikines kompozicijas ir scenos garso dizainą nuo 1970 m. Su keliomis teatro ir šokio trupėmis apkeliavęs Meksiką ir daugelį kitų šalių. Šiuo metu jis dirba remiamas Meksikos nacionalinės meno kūrėjų programos.
Xóchitl González Quintanilla yra pripažinta meksikiečių scenos ir šviesų dailininkė. Ji pelnė „Lighting“ apdovanojimą „World Stage Design“ festivalyje 2013 m. Kardife, Didžiojoje Britanijoje.
BILIETAI
BILIETUS PLATINA:
Nacionalinis Kauno dramos teatras (Laisvės al. 71): čia galima įsigyti bilietus tik į šiame teatre vyksiančius pasirodymus.
Kauno šokio teatras „Aura“ (M. Daukšos g. 30A): čia galima įsigyti bilietus į visus festivalio renginius.
Nuo rugsėjo 27 d. bilietus į visus festivalio renginius galima įsigyti Kauno „Pienocentro“ rūmuose (Laisvės al. 55).
ABONEMENTAI
Vardinis festivalio abonementas – 90 eurų.
Abonementas šokio profesionalams, studentams, senjorams, neįgaliesiams – 70 eurų.
Galioja į visus festivalio renginius, išskyrus 4 x 4: šokio ekskursiją tarpukario Kaune ir spektaklį vaikams „Baltoji lopšinė“.
Abonementą galima įsigyti tik Kauno šokio teatre „Aura“. Abonementų kiekis ribotas, nuo rugsėjo 23 d. abonementas brangs.
TAIKOMOS NUOLAIDOS:
30 % nuolaida – šokio profesionalams, moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems (1 bilietui, pateikus pažymėjimą),
20 % nuolaida – „Tiketos“ klubo nariams, perkant „Tiketa“ kasose (1 bilietui),
20 % nuolaida – „Daily card“ kortelės turėtojams (1 bilietui, pateikus galiojančią kortelę)
Speciali nuolaida VDU studentams („Auros“ kasoje pateikus pažymėjimą), bilietas į VDU didžiojoje salėje vyksiančius spektaklius – 5 eurai.
Išankstiniai bilietai pigesni, bilietai brangs nuo rugsėjo 23 d.