(Ne)labai spektaklis „Contemporary?“
Idėjos autoriai, choreografai ir atlikėjai: Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė ir Mantas Stabačinskas.
Dramaturgė - Sigita Ivaškaitė.
Šviesų dailininkas - Povilas Laurinaitis.
Menų spaustuvė (jaunųjų menininkų programa „Atvira erdvė‘13“) pristato – Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotą ir Metų scenos įvykiu pripažintą nelabai jaunų jaunųjų menininkų labai šiuolaikinio šokio (ne)labai spektaklį „CONTEMPORARY?“.
Ar kada nors esate atsidūrę tokioje situacijoje: jau valandą sėdite teatre, priešais jus – šokėjai, neva bandantys atskleisti jo prasmę, o jūsų mintyse skamba vienintelis klausimas: kas čia vyksta?! Jei taip, spektaklis „CONTEMPORARY?“ – tikrai jums.
Tikriausiai pirmą kartą Lietuvos scenoje trys žinomi aktoriai ir šokėjai su ironija žvelgia į iki šiol nenagrinėtą šiuolaikinio šokio kūrimo temą. Iš ko susideda kontemporari spektaklis? Apie ką jame kalbama? Kokie daiktai yra reikalingi? Ar žiūrovai supranta kūrėjus? Ar jiems reikia aiškinti?...
//Lithuanian Dance Scene 2013// Contemporary? // Agnė Ramanauskaitė, Mantas Stabačinskas, Paulius Tamolė
** Auksiniai scenos kryžiai: spektaklis pripažintas 2013 Metų Scenos menų reiškiniu | Šokėjas Mantas Stabačinskas - Geriausias šokėjas (2013 m.) | Šviesų dailininkas Povilas Laurinaitis - Auksinio scenos kryžiaus nominacija Jaunojo menininko kategorijoje.
Spektaklis vyksta:
Vasario 26 d. 19 val. Menų spaustuvės Juodojoje salėje (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius).
Informacija apie bilietus:
Bilieto kaina: 8 eur.
Bilietai Tiketos kasose (Tiketa) arba 1 val. prieš spektaklį Menų spaustuvėje. Atkreipkite dėmesį: Menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais.
Nuolaidos: 20 proc. nuolaida mokiniams ir studentams, bei su kortelėmis Omni ID, DailyCard, Ežio viza.
Bilietų rezervacija – spektakliai@menuspaustuve.lt