Šokio spektaklis „REZONANSAS“
Choreografija - Indrė Puišytė.
Muzika - Raimundas Martinkėnas.
Dramaturgija - Monika Jašinskaitė.
Scenografija ir šviesos - Simonas Šidlauskas.
Video - Saulius Paliukas.
Kostiumai - Eglė Sakalaitė.
Šokis: Džiugas Kunsmanas, Marius Pinigis, Andrius Stakelė.
Vokalas: Jurgis Jarašius
Spektaklio trukmė – 45 min.
Kūrybinė grupė apie spektaklį:
„Mums įdomu, kaip eklektiška istorinė asmenybė gali atgyti šiuolaikinėje kultūroje. Mykolas Kleopas Oginskis – Abiejų Tautų respublikos didikas, gyvenęs ir veikęs XVIII-XIX amžių sandūroje. Prisipažinkite, šis vardas jūsų širdies nevirpina. Mykolas Kleopas nekalbėjo lietuviškai, Europoje veikė lenkų vardu ir tradiciškai yra siejamas su Rusijos imperijos dvaru.
Pagal veiklą įvardijamas kaip politikas, diplomatas, kompozitorius, kartais – rašytojas, jis yra tobulas pliuralizmo pavyzdys. Ieškodami rezonanso su Mykolo Kleopo istorija, sutarėme tik dėl vieno: jis nėra herojus. Mažas, kresnas, greit lakstantis tipelis. Laisvas žmogus, mokėjęs gyventi jam primestomis sąlygomis. Pilietis, suformuotas Apšvietos epochos idealų. Garbingas, bet nuobodus žaidėjas šachmatais. Racionalusis pokštininkas, istorijos paverstas romantiku.
Veikiami vieni kitų vibracijų sukūrėme 8 scenas, atliepiančias skirtingus Mykolo Kleopo Oginskio istorijos aspektus – valstybinę veiklą, pomėgį muzikai ir asmeninį gyvenimą. Kaip tai gali rezonuoti toliau, pamatysime kai žiūrovas įneš savo dalį“.
Renginys vyksta:
2016 m. vasario 11 d. 19 val.
Galerijoje Meno forma (Savanorių pr. 166, Kaunas)
Bilietus bus galima įsigyti renginio vietoje vieną valandą prieš spektaklį.
Daugiau informacijos - vmasanauskaite@gmail.com