Kontaktinės improvizacijos studijų kursas: išbandyti, pradėti, prisiminti, gilintis, tobulėti
2016-02-04
Vienas iš pagrindinių šio Kontaktinės improvizacijos kurso tikslų - parengti stiprių kontaktinės improvizacijos šokėjų laidą.
Seminarai atviri tiek profesionaliems šokėjams, tiek praktikuojantiems KI savo malonumui ir asmeninei praktikai, tiek siekiantiems dalintis ir perduoti šią techniką.
Pilno kurso trukmė: nuo vasario iki liepos mėnesio.
Nuotraukų autorius - Audrius Kacelavičius
Kaina: už vieną savaitgalio seminarą - nuo 60 eurų, už visą kursą - nuo 165 eurų.
Iki vasario 5 d. galioja mažiausia kaina už visą kursą!
KI studijų kurso programa:
I - VASARIO 19–21 d.
Kontaktinės improvizacijos principai
(Puiki pradžia (pusė darbo)!)
II - KOVO 18-20 d.
"Menas išgyventi kartu: riedėti, kristi, skristi"
(Pribloškiantis pradžios tęsinys...)
III - BALANDŽIO 15–17 d.
,,Kontaktinė telepatija"
(Subtilesnių pojūčių ir įgūdžių atskleidimas bei vystymas...)
+ LIEPOS 12–17
KI tyrinėjimų savaitė
(Nesibaigianti pradžia arba gilinimasis...)
Studentams, poroms, šokio profesionalams - 10% nuolaida.
Seminarai vyks Vilniuje su Julija Melnik.
Julija Melnik, kvalifikuota šokio pedagogė, kuri nuo 2006 m. veda nuolatinius kontaktinės improvizacijos užsiėmimus Vilniuje, organizuoja seminarus ir improvizacinius šokių vakarus-„džemus" ir kasmetinį KI minifestivalį. Kontaktinės improvizacijos mokėsi pas šio šokio pionierius Steve'ą Paxtoną ir Nensę Stark Smith (JAV), taip pat pas Niną Martin, Daniel'į Lepkoff'ą (JAV), Andrew Harwood (Kanada) bei daugelį kitų.
Julija taip pat šoka argentinietišką tango, house, salsą, šiuolaikinį ir Gurdžijevo šokius. Nuolatos tobulinasi įvairiuose šokių seminaruose, šoka improvizacinių šokių spektakliuose-performansuose, dalyvauja šokių mokytojų konferencijose ir mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.
Julija domisi ir kitomis judesio technikomis kaip Feldenkrais metodas, Lu Yong bei šokio terapija. Mokėsi pas Alexander Giršon, Malcolm Manning, Alain Falduzzi.
Šiuo metu Julija studijuoja Laisvajame Samadevos universitete (Prancūzija) šias disciplinas: šeimos ir sisteminės konsteliacijos (išdėstymai), Hakim masažas, bei dalyvauja Dervišų jogos instruktorių ir Geros savijautos specialistų apmokymuose.