Anna Karen Gonzalez Huesca, Renato González ir Šokio teatras AURA. Šokio spektaklis „Frontera". PREMJERA!
Choreografija: Anna Karen Gonzalez Huesca, Renato González,
Šokėjai: Aime Irasema Sánchez (Meksika), Antonia Kolujartseva (Rusija), Juan Madero (Meksika), Oksana Griaznova (Lietuva).
Video projekcijos - Renato González
Kostiumai - Eglė Sakalaitė
Apšvietimas - Vladimiras Šerstabojevas
Trukmė: 50 min.
Premjera: 2016 m. birželio 7 d.
Šokio spektaklis „Frontera“– bandymas prisiliesti prie situacijų, kuomet žmogus, siekdamas įgyvendinti savo svajones ar norėdamas pritapti prie kokios nors socialinės grupės ar aplinkos, pradeda veikti nežmoniškomis formomis. Tačiau nepaisant padarinių, ilgainiui sąmoningai ar nesąmoningai su tuo susigyvenama. Mes privalome priimti asmeninius (apsis)sprendimus, antraip – už mus bus nuspręsta.
„Kuomet apie asmenį pateikiama tiesa, kaip vienintelė galima, gimsta stereotipai. Problema ne tame, kad vienas ar kitas stereotipas gali prasilenkti su tiesa, bet tame, kad dažniausiai jame būna tik labai nedidelė dalis tiesos apie asmenį. Toji nepilna tiesa sukelia skausmingas pasekmes: sumindo žmogaus orumą, komplikuoja galimybę visuomenei būti laisvų ir lygių žmonių dariniu, pabrėžtinai baksnoja pirštu į tai, kokie mes skirtingi, idant padėtų surasti tai, kuo mes panašūs“.
/Chimamanda Adichie/
*Frontera (isp.) – siena, riba.
Anna Karen Gonzalez Huesca - šokėja, choreografė iš Meksikos. 2013 m. baigė šokio specialybę (Escuela Profesional de Danza) Mazatlan mieste, buvo pakviesta šokti žinomoje Meksikos šiuolaikinio šokio trupėje DELFOS, dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose.
2014m. Anna atvyko į Lietuvą ir iki 2015 m. lapkričio dirbo šokėja Kauno šokio teatre AURA, atliko daug pagrindinių vaidmenų teatro repertuaro spektakliuose, dirbo su tokiais choreografais kaip B.Letukaitė, P. Hess, H. Delimat, S. Mathieu. Tarptautiniame šokio festivalyje AURA 25 šokėja debiutavo su solo spektakliu „Negrįžtamas judesys“. Šiuo metu Anna Huesca gyvena ir kuria Meksikoje, bendradarbiauja su įvairiais menininkais, intensyviai užsiima edukacine veikla.
Renato Gonzáles – domisi vizualiaisiais menais, muzika, teatru, save apibūdina kaip nuolat esantį kūrybiniuose ieškojimuose ir mokymosi procese. Jis aktyviai reiškiasi Meksikos ir ir tarptautinėje šokio scenoje nuo 2011 m. - yra dirbęs su tokiomis kompanijomis kaip Foco al Aire (Meksika) , La instrusa (Ispanija). Šiuo metu Renato yra Meksikos šokio kompanijos „Delfos“ narys, kurioje ne tik šoka, tačiau ir kuria vizualiuosius menus, kompanijos įkurtoje mokykloje užima šokio mokytojo ir choreografo pareigas. Kaip nepriklausomas menininkas, R.Gonzáles turi sukūręs keletą individualių choreografinių darbų parodytų įvairuose Meksikos festivaliuose, bendradarbiauja su kitais šokio kūrėjais, taip pat yra nufilmavęs ne vieną šokio filmą, kurie įtraukti į tarptautinių šokio filmų festivalių programas.
Informacija apie bilietus:
Bilieto kaina - 10 eurų,
Moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems - 7 eurai,
Šokio profesionalams, grupėms nuo 10 asmenų 1 bilieto kaina - 5 eurai.
Bilietus galima įsigyti Kauno šokio teatro AURA kasoje (I-V 10-18 val., adresu M. Daukšos g. 30A) ir TIKETOJE.
Daugiau informacijos:
el. paštu vadyba@aura.lt, tel. +370 614 24277.